Jaká bude naše pozice v zastupitelstvu?

Volby jsou za námi a před námi 4 roky práce. Zajímá vás, jaká bude naše pozice v zastupitelstvu? Zítra Petra Valihracha čeká jednání s lídrem vítězné Sedmadvacítky nezávislých, Františkem Luklem. Tímto bychom vás rádi seznámili, s čím do vyjednávání půjdeme.

Chceme se aktivně podílet na vedení města

Jak jsme deklarovali před volbami, jsme připraveni se aktivně a konstruktivně podílet na prosazování změn, které posunou Kyjov dál. Volební výsledek nám dal možnost se z pozice druhého nejsilnějšího politického uskupení s více než 20 % hlasů a 6 mandáty ucházet o post místostarosty a také o členství v radě. Jde nám výhradně o získání možnosti ovlivňovat důležitá rozhodnutí (činěná radou) tak, aby byla v souladu s našimi názory a vizemi, které se promítají ve zveřejněných programových bodech.

Chceme být rovnocenným partnerem

Současně naše voliče ujišťujeme, že do spolupráce půjdeme jedině v případě, že budeme rovnocenným partnerem. Budeme se držet svých postojů a zásad při jednání se zástupci ostatních stran i prosazování našich vizí pro zlepšení života v Kyjově.

Myslíme si, že je v zájmu všech občanů města Kyjova, abychom naší účastí v radě přispěli k rozmanitosti názorů a přinesli nové pohledy a energii k dalšímu rozvoji. Jsme připraveni převzít odpovědnost. Nyní bude důležité, zda odvahu posunout Kyjov dál najdou i zastupitelé z ostatních stran.   

 

Scroll to top